Technologie domů

Individuálně navržené a vyrobené dřevěné domy za použití nejmodernějších technologií. Každý dům od Polar House je jedinečný, individuálně navržený a vyrobený v továrně v Toysa ve Finsku výhradně ze severského dřeva

CERTIFIKACE:
Polar House je držitelem certifikátu CE pro dřevěné stavební sestavy a lamelového dřeva, v souladu s evropským technickým schválením ETA-13/0767.

V rubrice ,,Modely Domů“ si můžete vybrat stavbu dle Vašich představ, případně se jen nechat inspirovat.. Naším hlavním úkolem je ovšem vytvořit dům, který bude maximálně odpovídat Vašim požadavkům na bydlení, vzhled, užitné a praktické potřeby a současně jej navrhnout tak, aby přesně zapadal na Váš pozemek nebo zahradu. Proto se nenechte svazovat projekty, které již existují a pusťte se společně s námi do vytvoření domu od základu. Společně s Vámi si prohlédneme Váš pozemek, poslechneme si Vaše představy a vytvoříme projekt tak, aby vše bylo dokonalé.

Obecně platí, že můžeme vybírat mezi dvěma druhy základních konstrukcí vnějších stěn.

Masivní konstrukce – zde doporučujeme volit lepený hranol od šíře 225mm a více bez použití přidané izolace.

Sendvičová konstrukce – vnější hranol 88-165mm s přidáním vnitřní izolace.

 

Softline-Sharpline

Dále si můžete zvolit samotnou variantu profilu ze kterého budou tvořeny stěny Vašeho domu.

Profil ,,Softline“  je léty osvědčený profil hranolu, který pro svou jednoduchost a praktičnost patří k nejoblíbenějším v naší produktové řadě.

Nový profil ,,Sharpline“ je přizpůsoben současnému designu moderních domů,  jeho linie jsou ostřejší a v celkovém dojmu pak stavba působí modernějším vzhledem.

Hranoly a dřevěné části domu od Polarlifehaus jsou vyrobeny s milimetrovou přesností, aby splňovaly ty největší požadavky na estetiku a funkčnost celé konstrukce.

K samotné výrobě se používá výhradně Finský smrk/borovice, dle Vašich preferencí, který je  vysušený na hodnotu 10-18% vlhkosti. To zaručuje od začátku výstavby rozměrovou stálost a stavba nesesedá.

Video výroba, výstavba: